Autoriseret salg og service af Volvo, Renault og Dacia

Her finder du os i Frederikshavn

Maigårdsvej 59900 Frederikshavnfrederikshavn@autohus.dk 98 42 43 44

Åbningstider

 

Mandag - Tordag Fredag Lørdag Søndag
Salg 09:00 - 17:30 09:00 - 17:00 Lukket 13:00 - 16:00
Værksted 07:30 - 15:30 07:30 - 15:00 Lukket Lukket
Pladeværksted 07:30 - 15:30 07:30 - 15:00 Lukket Lukket
Reservedele 07:30 - 15:30 07:30 - 15:00 Lukket Lukket

Medarbejdere i Frederikshavn

Michael Schade

Administration - Frederikshavn

Forretningsfører/Sælger

Tlf: 88 88 35 98

michael.schade@autohus.dk

Kim Andersen

Salg - Frederikshavn

Volvo salgsansvarlig

Tlf: 88 88 35 95

kim.andersen@autohus.dk

Anders Mose

Salg - Frederikshavn

Sælger

Tlf: 88 88 35 99

anders.mose@autohus.dk

Lars Henriksen

Salg - Frederikshavn

Erhvervssælger

Tlf: 88 77 19 80 / 81 88 19 80

lars.henriksen@autohus.dk

Jonas Sørensen

Salg - Frederikshavn

Salgselev

Tlf: 88 77 19 60

jonas.sorensen@autohus.dk

Karsten Christensen

Pladeværksted - Frederikshavn

Pladesmed

-

-

Mads Møller

Reservedele - Frederikshavn

Lagerchef/sælger

Tlf: 88 88 35 94

mads.moeller@autohus.dk

Jonas Christiansen

Reservedele - Frederikshavn

Lagerelev

Tlf: 88 88 35 87

jonas.christiansen@autohus.dk

Frede Thomsen

Værksted - Frederikshavn

Værkstedschef

Tlf: 88 88 35 97

frede.thomsen@autohus.dk

Anders Sørensen

Værksted - Frederikshavn

Værksteds indskriver

Tlf: 88 88 35 96

anders.sorensen@autohus.dk

Søren Andersen

Værksted - Frederikshavn

Servicetekniker

-

-

Ole Stubben

Værksted - Frederikshavn

Servicetekniker

-

-

Michael Hansen

Værksted - Frederikshavn

Servicetekniker

-

-

Arnold Kajgaard

Værksted - Frederikshavn

Servicetekniker

-

-

Nicolaj Jensen

Værksted - Frederikshavn

Servicetekniker

-

-

Martin Henriksen

Værksted - Frederikshavn

Servicetekniker

-

-

Paw Odgaard Poulsen

Værksted - Frederikshavn

Servicetekniker

-

-

Ronnie Aaen

Værksted - Frederikshavn

Lærling

-

-

Jan Knøsen

Værksted - Frederikshavn

Klargøringsmand

-

-

Martin Elle

Værksted - Frederikshavn

Servicetekniker

-

-