Autoriseret salg og service af Renault, Dacia og KIA

Her finder du os i Grenaa

Rugvænget 298500 Grenaagrenaa@autohus.dk 86 32 15 00

Åbningstider

 

Mandag - Tordag Fredag Lørdag Søndag
Salg 09:00 - 17:00 09:00 - 17:00 10:00-15:00 10:00 - 15:00
Værksted 07:30 - 16:00 07:30 - 13:15 Lukket Lukket
Pladeværksted 07:30 - 16:00 07:30 - 13:15 Lukket Lukket
Indskrivning 07:30 - 16:00 07:30 - 13:15 Lukket Lukket
Reservedele 07:30 - 16:00 07:30 - 13:15 Lukket Lukket
Klargøring 07:30 - 16:00 07:30 - 13:15 Lukket Lukket

 

Medarbejdere i Grenaa

Søren Moll

Administration - Grenaa

Forretningsfører

Tlf: 88 88 35 01

soeren.moll@autohus.dk

Troels Hansen

Salg - Grenaa

Sælger

Tlf: 88 88 35 09

troels.hansen@autohus.dk

Kim Mondberg

Salg - Grenaa

Sælger

Tlf: 88 88 35 18

kim.mondberg@autohus.dk

Rasmus Secher Eldrup

Salg - Grenaa

Sælger

Tlf: 88 77 19 05

rasmus.secher@autohus.dk

Claus Gissel

Pladeværksted - Grenaa

Pladesmed

-

-

Søren Martin Eriksen

Pladeværksted - Grenaa

Pladesmed

-

-

Carsten Rasmussen

Indskrivning - Grenaa

Værkfører

Tlf: 88 88 35 02

carsten.rasmussen@autohus.dk

Heidi Ildvad

Indskrivning - Grenaa

Kundemodtager/indskriver

Tlf: 88 88 35 04

heidi.ildvad@autohus.dk

Mathias Fur

Reservedele - Grenaa

Reservedelsekspedient

Tlf: 88 88 35 07

Mathias.fur@autohus.dk

Oliver Strunge

Reservedele - Grenaa

Reservedelselev

Tlf: 88 88 35 08

oliver.strunge@autohus.dk

Michael Pedersen

Værksted - Grenaa

Servicetekniker Ford

-

-

Rasmus Larsen

Værksted - Grenaa

Lærling

-

-

Tobias Refsgaard

Værksted - Grenaa

Servicetekniker

-

-

Flemming Jessen

Værksted - Grenaa

Servicetekniker

-

-

Andreas Wesberg

Værksted - Grenaa

Lærling

-

-

Bjørn Rossen

Værksted - Grenaa

Servicetekniker

Tlf: 88 88 35 17

Bjorn.Rossen@autohus.dk

Mikkel Larsen

Værksted - Grenaa

Lærling

-

-

Victor Nicolajsen

Værksted - Grenaa

Lærling

-

-

Gitte Kjældsen

Klargøring - Grenaa

Klargøring

-

-