Her finder du os i Randers

Pladeværksted & varevognsværksted: Haraldsvej 28, 8960 Randers SØ

Århusvej 1158960 Randers SØranders@autohus.dk 86 42 25 11

Åbningstider

 

Mandag - Tordag Fredag Lørdag Søndag
Salg 09:00 - 17:30 09:00 - 17:30 11:00 - 16:00  11:00 - 16:00
Værksted 07:30 - 16:00 07:30 - 14:00 Lukket Lukket
Pladeværksted 07:30 - 16:00 07:30 - 14:00 Lukket Lukket
Indskrivning 07:00 - 17:00 07:00 - 17:00 Lukket Lukket
Reservedele 07:30 - 16:30 07:30 - 15:00 Lukket Lukket
Klargøring 07:30 - 16:00 07:30 - 14:00 Lukket Lukket
Administration 09:00 - 17:30 09:00 - 15:00 Lukket Lukket


 

Medarbejdere i Randers

Allan Møller Andreasen

Salg - Randers

Kia salgsansvarlig

Tlf: 88 88 35 53 / 30 33 28 04

allan.andreasen@autohus.dk

Kenneth Vibsig

Salg - Randers

Renault salgsansvarlig

Tlf: 88 88 35 52 / 61 51 77 88

kenneth.vibsig@autohus.dk

Jesper Højbjerg

Salg - Randers

Ford salgskonsulent

Tlf: 88 88 35 64 / 29 80 67 66

jesper.hojbjerg@autohus.dk

Mathias Falk Hansen

Salg - Randers

Salgselev

Tlf: 88 77 19 09 / 53 54 06 11

mathias.falk@autohus.dk

Rasmus Bisgaard Hansen

Salg - Randers

Volvo salgsansvarlig

Tlf: 88771995 / 23236515

rasmus.hansen@autohus.dk

Henrik Madsen

Salg - Randers

Ford & Fleet salgsansvarlig

Tlf: 88 88 35 89 / 29 92 57 65

henrik.madsen@autohus.dk

Thino Selva

Salg - Randers

Brugtvognsansvarlig

Tlf: 88 88 35 10 / 41 74 55 59

thino.selva@autohus.dk

Søren Bergmann Sørensen

Salg - Randers

Salgssupport - Fleet

Tlf: 88 88 35 48

Soren.Sorensen@autohus.dk

Sune Folsted

Salg - Randers

Erhvervssælger

Tlf: 42 42 10 18

sune.folsted@autohus.dk

Jimmie Østergaard

Salg - Randers

Erhvervssælger

Tlf: 88 88 35 45 / 50 60 39 63

Jimmie.Ostergaard@autohus.dk

Jackie Nøhr

Salg - Randers

Salgschef varevogne

Tlf: 88 88 35 15 / 21 39 08 88

jackie.noehr@autohus.dk

Benny Nielsen

Salg - Randers

Rustvogns ansvarlig

Tlf: 88 88 35 11 / 28 14 15 44

benny.nielsen@autohus.dk

Erik Nielsen

Salg - Randers

Salgs og logistikkoordinator

Tlf: 88 88 35 65

erik.nielsen@autohus.dk

Børge Nygaard

Salg - Randers

Salgstrainee

Tlf: 88 88 35 84 / 50 60 92 82

Borge.Nygaard@autohus.dk

Michael Boye

Salg - Randers

Salgs og logistikkoordinator

Tlf: 88 88 35 80

michael.boye@autohus.dk

Jens Thomsen

Pladeværksted - Randers

Karrosserirådgiver

Tlf: 88 88 35 54

jens.thomsen@autohus.dk

Michael Borup

Pladeværksted - Randers

Pladesmed

-

-

Dennis Jenner

Pladeværksted - Randers

Pladesmed

-

-

Henning Andersen

Pladeværksted - Randers

Pladesmed

-

-

Mark Viftrup

Pladeværksted - Randers

karrosseritekniker lærling

-

-

Morten Lund

Pladeværksted - Randers

Pladesmed

-

-

Poul Krogh

Indskrivning - Randers

Værkstedschef

Tlf: 88 88 35 56

poul.krogh@autohus.dk

Leif Jensen

Indskrivning - Randers

Servicerådgiver Renault

Tlf: 88 88 35 55

leif.jensen@autohus.dk

Niels Jørgen Harbo

Indskrivning - Randers

Servicerådgiver Erhverv

Tlf: 88 88 35 75

niels.harbo@autohus.dk

Lydia Graack

Indskrivning - Randers

Serviceassistent

Tlf: 88 77 19 50

lydia.graack@autohus.dk

Peter Kjærgaard

Indskrivning - Randers

Servicerådgiver Ford

Tlf: 88 88 35 47

peter.kjaergaard@autohus.dk

Tina Petersen

Indskrivning - Randers

Kundemodtager

Tlf: 86 42 25 11 / 88 88 35 68

tina.petersen@autohus.dk

Anett Rejnhardt

Indskrivning - Randers

Serviceassistent

-

Anett.Rejnhardt@autohus.dk

Heinrich Sørensen

Indskrivning - Randers

Servicerådgiver KIA & Fiat

Tlf: 88 88 35 58

Heinrich.Sorensen@autohus.dk

Bjarne Espensen

Reservedele - Randers

Lagerchef

Tlf: 88 88 35 69 / 40 33 80 87

bjarne.espensen@autohus.dk

Michael Olsen

Reservedele - Randers

Engros-ansvarlig

Tlf: 88 88 35 63

michael.olsen@autohus.dk

Kasper Jensen

Reservedele - Randers

Reservedelsekspedient

Tlf: 88 88 35 62

kasper.jensen@autohus.dk

Poul Bo Jensen

Reservedele - Randers

Reservedelsekspedient

Tlf: 88 88 35 61

poul.jensen@autohus.dk

Henrik Jørgensen

Reservedele - Randers

Reservedelsekspedient

Tlf: 88 88 35 49

henrik.jorgensen@autohus.dk

Kasper Petersen

Reservedele - Randers

Reservedelsekspedient

Tlf: 88 88 35 78

kasper.petersen@autohus.dk

Kenneth Rasmussen

Reservedele - Randers

Lagerassistent

-

kenneth.rasmussen@autohus.dk

Susan Tøttrup Jensen

Reservedele - Randers

Chauffør

-

-

Helena Pedersen

Reservedele - Randers

Logistikassistent elev

Tlf: 88 88 35 85

helena.pedersen@autohus.dk

Lasse Therkildsen

Reservedele - Randers

Reservedelsekspedient

Tlf: 88 88 35 77

Lasse.Therkildsen@autohus.dk

Henrik Andersen

Reservedele - Randers

Reservedelsekspedient

Tlf: 86 42 25 11 / 88 88 35 60

henrik.andersen@autohus.dk

Frederik Nielsen

Reservedele - Randers

Reservedelselev

-

-

Jesper Klejs Breiting

Værksted - Randers

Garanti ansvarlig

Tlf: 88 88 35 90

jesper.breiting@autohus.dk

Peter Christensen

Værksted - Randers

Personlig servicetekniker Volvo

Tlf: 22 19 75 75

-

Niels Jørgensen

Værksted - Randers

Servicetekniker Volvo og Renault

-

-

Carsten Svenningsen

Værksted - Randers

Servicetekniker Volvo, Renault,

-

-

Rasmus Brøste

Værksted - Randers

Servicetekniker Volvo og Renault

-

-

Kenneth Juul Sørensen

Værksted - Randers

Servicetekniker Ford

-

-

Rune Domino

Værksted - Randers

Servicetekniker Ford og Kia

-

-

Tommy Odde Mikkelsen

Værksted - Randers

Servicetekniker varevogn

-

-

Ahmed Asad Sharif Mahamed

Værksted - Randers

Nyvognsklargøring

-

-

Kasper Fiil

Værksted - Randers

Servicetekniker Ford

-

-

Mikkel Baj Alexandersen

Værksted - Randers

Servicetekniker Ford

-

-

Mathias Høegh

Værksted - Randers

Servicetekniker varevogn

-

-

Frederik M. Jensen

Værksted - Randers

Lærling Renault

-

-

Benjamin Pedersen

Værksted - Randers

Klargøringsmekaniker

-

-

Frederik Christophersen

Værksted - Randers

Lærling Kia

-

-

Frederik Jensen

Værksted - Randers

servicetekniker Kia

-

-

Nicklas Holmmann Pedersen

Værksted - Randers

Lærling Kia

-

-

Jonas Vestergaard

Værksted - Randers

Varevognslærling

-

-

Nikolaj Thorsen

Værksted - Randers

Lærling Ford

-

-

Michael Grønkjær

Værksted - Randers

Personlig servicetekniker Volvo

-

-

Martin Sørensen

Værksted - Randers

Servicetekniker lærling KIA

-

-

Emil Skjøtt Ramkær

Værksted - Randers

Varevognslærling

-

-

Nicholai Foss Michelsen

Værksted - Randers

Serviceteknikker Varevogn

-

-

Ronald Zimmerman

Værksted - Randers

Servicemedarbejder

-

-

Peder Solberg Pedersen

Værksted - Randers

Servicemedarbejder

-

-

Carina Christensen

Klargøring - Randers

Klargøringsmedarbejder

-

-

Niels Mikkelsen

Klargøring - Randers

Klargøringsmedarbejder

-

-

Jan Kronborg Madsen

Administration - Randers

Forretningsfører

Tlf: 86 42 25 11

jan.kronborg@autohus.dk

Lars Pedersen

Administration - Randers

Eftermarkedschef

Tlf: 88 88 35 66 / 25 47 75 75

lars.pedersen@autohus.dk

Jan Langkjær

Administration - Randers

IT-ansvarlig

Tlf: 88 88 35 50 / 21 42 12 19

jan.langkjaer@autohus.dk