Autoriseret salg & service af Renault, Volvo, Kia, Ford

Her finder du os i Randers

Pladeværksted & varevognsværksted: Haraldsvej 28, 8960 Randers SØ

Århusvej 1158960 Randers SØranders@autohus.dk 86 42 25 11

Åbningstider

 

Mandag - Tordag Fredag Lørdag Søndag
Salg 09:00 - 17:30 09:00 - 17:30 11:00 - 16:00  11:00 - 16:00
Værksted 07:30 - 16:00 07:30 - 14:00 Lukket Lukket
Pladeværksted 07:30 - 16:00 07:30 - 14:00 Lukket Lukket
Indskrivning 07:00 - 17:00 07:00 - 17:00 Lukket Lukket
Reservedele 06:00 - 16:30 06:00 - 15:00 Lukket Lukket
Klargøring 07:30 - 16:00 07:30 - 14:00 Lukket Lukket
Administration 09:00 - 17:30 09:00 - 15:00 Lukket Lukket


 

Medarbejdere i Randers

Allan Møller Andreasen

Salg - Randers

Kia salgsansvarlig

Tlf: 88 88 35 53

allan.andreasen@autohus.dk

Kenneth Vibsig

Salg - Randers

Renault salgsansvarlig

Tlf: 88 88 35 52

kenneth.vibsig@autohus.dk

Jesper Højbjerg

Salg - Randers

Ford salgskonsulent

Tlf: 88 88 35 64

jesper.hojbjerg@autohus.dk

Rasmus Bisgaard Hansen

Salg - Randers

Volvo salgsansvarlig

Tlf: 88 77 19 95

rasmus.hansen@autohus.dk

Thino Selva

Salg - Randers

Brugtvognsansvarlig

Tlf: 88 88 35 10

thino.selva@autohus.dk

Mathias Falk Hansen

Salg - Randers

Sælger

Tlf: 88 77 19 09

mathias.falk@autohus.dk

Lasse Konge

Salg - Randers

Salgselev

Tlf: 88 88 35 84

lasse.konge@autohus.dk

Henrik Madsen

Salg - Randers

Ford & Fleet salgsansvarlig

Tlf: 88 88 35 89

henrik.madsen@autohus.dk

Søren Bergmann Sørensen

Salg - Randers

Salgssupport - Fleet

Tlf: 88 88 35 48

Soren.Sorensen@autohus.dk

Sune Folsted

Salg - Randers

Erhvervssælger

Tlf: 88 88 35 83

sune.folsted@autohus.dk

Jon Sørensen

Salg - Randers

Erhvervssælger

Tlf: 88 88 35 45

jon.sorensen@autohus.dk

Jackie Nøhr

Salg - Randers

Salgschef varevogne

Tlf: 88 88 35 15 / 21 39 08 88

jackie.noehr@autohus.dk

Benny Nielsen

Salg - Randers

Rustvogns ansvarlig

Tlf: 88 88 35 11

benny.nielsen@autohus.dk

Erik Nielsen

Salg - Randers

Salgs og logistikkoordinator

Tlf: 88 88 35 65

erik.nielsen@autohus.dk

Michael Boye

Salg - Randers

Salgs og logistikkoordinator

Tlf: 88 88 35 80

michael.boye@autohus.dk

Kim Fahlberg

Pladeværksted - Randers

Pladeværkfører

Tlf: 88 88 35 54

kim.fahlberg@autohus.dk

Michael Borup

Pladeværksted - Randers

Pladesmed

-

-

Dennis Jenner

Pladeværksted - Randers

Pladesmed

-

-

Henning Andersen

Pladeværksted - Randers

Pladesmed

-

-

Mark Viftrup

Pladeværksted - Randers

karrosseritekniker lærling

-

-

Poul Krogh

Indskrivning - Randers

Værkstedschef

Tlf: 88 88 35 56

poul.krogh@autohus.dk

Leif Jensen

Indskrivning - Randers

Servicerådgiver Renault

Tlf: 88 88 35 55

leif.jensen@autohus.dk

Niels Jørgen Harbo

Indskrivning - Randers

Servicerådgiver Erhverv

Tlf: 88 88 35 75

niels.harbo@autohus.dk

Lydia Graack

Indskrivning - Randers

Serviceassistent

Tlf: 88 77 19 50

lydia.graack@autohus.dk

Niklas Pedersen

Indskrivning - Randers

Servicerådgiver Ford

Tlf: 88 88 35 47

niklas.pedersen@autohus.dk

Tina Petersen

Indskrivning - Randers

Kundemodtager

Tlf: 86 42 25 11 / 88 88 35 68

tina.petersen@autohus.dk

Anett Rejnhardt

Indskrivning - Randers

Serviceassistent

-

Anett.Rejnhardt@autohus.dk

Heinrich Sørensen

Indskrivning - Randers

Servicerådgiver KIA & Fiat

Tlf: 88 88 35 58

Heinrich.Sorensen@autohus.dk

Jesper Kudsk

Indskrivning - Randers

Værkfører Volvo

Tlf: 88 88 35 79

jesper.kudsk@autohus.dk

Bjarne Espensen

Reservedele - Randers

Lagerchef

Tlf: 88 88 35 69

bjarne.espensen@autohus.dk

Michael Olsen

Reservedele - Randers

Engros-ansvarlig

Tlf: 88 88 35 63

michael.olsen@autohus.dk

Kasper Jensen

Reservedele - Randers

Reservedelsekspedient

Tlf: 88 88 35 62

kasper.jensen@autohus.dk

Poul Bo Jensen

Reservedele - Randers

Reservedelsekspedient

Tlf: 88 88 35 61

poul.jensen@autohus.dk

Kasper Petersen

Reservedele - Randers

Reservedelsekspedient

Tlf: 88 88 35 78

kasper.petersen@autohus.dk

Kenneth Rasmussen

Reservedele - Randers

Lagerassistent

-

kenneth.rasmussen@autohus.dk

Lasse Therkildsen

Reservedele - Randers

Reservedelsekspedient

Tlf: 88 88 35 77

Lasse.Therkildsen@autohus.dk

Henrik Andersen

Reservedele - Randers

Reservedelsekspedient

Tlf: 88 88 35 60

henrik.andersen@autohus.dk

Helena Pedersen

Reservedele - Randers

Logistikassistent

Tlf: 88 88 35 85

helena.pedersen@autohus.dk

Frederik Nielsen

Reservedele - Randers

Reservedelselev

-

-

Karina Bøhl Vestergaard

Reservedele - Randers

Chauffør

-

-

Peter Christensen

Værksted - Randers

Personlig servicetekniker Volvo

Tlf: 88 88 35 59

-

Niels Jørgensen

Værksted - Randers

Servicetekniker Volvo og Renault

-

-

Carsten Svenningsen

Værksted - Randers

Servicetekniker Volvo, Renault,

-

-

Rasmus Brøste

Værksted - Randers

Servicetekniker Volvo og Renault

-

-

Kenneth Juul Sørensen

Værksted - Randers

Servicetekniker Ford

-

-

Rune Domino

Værksted - Randers

Servicetekniker Ford og Kia

-

-

Tommy Odde Mikkelsen

Værksted - Randers

Servicetekniker varevogn

-

-

Ahmed Asad Sharif Mahamed

Værksted - Randers

Nyvognsklargøring

-

-

Kasper Fiil

Værksted - Randers

Servicetekniker Ford

-

-

Mikkel Bay Alexandersen

Værksted - Randers

Servicetekniker Ford

-

-

Frederik M. Jensen

Værksted - Randers

Lærling Renault

-

-

Mathias Høegh

Værksted - Randers

Servicetekniker varevogn

-

-

Benjamin Pedersen

Værksted - Randers

Servicetekniker KIA

-

-

Nikolaj Thorsen

Værksted - Randers

Lærling Ford

-

-

Søren Krogh Jensen

Værksted - Randers

Lærling Volvo

-

-

Jonas Vestergaard

Værksted - Randers

Varevognslærling

-

-

Michael Grønkjær

Værksted - Randers

Personlig servicetekniker Volvo

-

-

Emil Skjøtt Ramkær

Værksted - Randers

Varevognslærling

-

-

Magnus Andersen

Værksted - Randers

Servicetekniker lærling

-

-

Jordon Søgård

Værksted - Randers

KIA servicetekniker

-

-

Niklas Hansen

Værksted - Randers

Varevognsmekaniker

-

-

Mads Møller Korgaard

Værksted - Randers

Servicetekniker lærling

-

-

Ronald Zimmerman

Værksted - Randers

Servicemedarbejder

-

-

Peder Solberg Pedersen

Værksted - Randers

Servicemedarbejder

-

-

Christian Grønkjær

Værksted - Randers

Servicemedarbejder

-

-

Jesper Klejs Breiting

Værksted - Randers

Garanti ansvarlig

Tlf: 88 88 35 90

jesper.breiting@autohus.dk

Søren Hougaard

Værksted - Randers

Lærling

-

-

Morten Pontoppidan Frederiksen

Værksted - Randers

Lærling

-

-

Søren Emil Mølgaard

Værksted - Randers

Lærling

-

-

Niels Mikkelsen

Klargøring - Randers

Klargøringsmedarbejder

-

-

Henrik Mellgaard

Administration - Randers

Forretningschef

Tlf: 88 77 19 25

henrik.mellgaard@autohus.dk

Lars Pedersen

Administration - Randers

Eftermarkedsdirektør

Tlf: 88 88 35 66

lars.pedersen@autohus.dk

Jan Langkjær

Administration - Randers

IT-ansvarlig

Tlf: 88 88 35 50

jan.langkjaer@autohus.dk