Autoriseret salg & service af Volvo, KIA og Ford

Her finder du os i Risskov v. Aarhus

Ravnsøvej 28240 Risskovrisskov@autohus.dk 87 46 60 00

Åbningstider


Mandag - Tordag Fredag Lørdag Søndag
Salg 09:00 - 17:30 09:00 - 17:30 11:00 - 16:00 11:00 - 16:00
Værksted 07:30 - 16:00 07:30 - 13:30 Lukket Lukket
Pladeværksted 07:00 - 17:00 07:00 - 13:30 Lukket Lukket
Indskrivning 07:00 - 17:00 07:00 - 17:00 Lukket Lukket
Reservedele 07:00 - 16:00 07:00 - 15:00 Lukket Lukket
Klargøring 07:30 - 16:00 07:30 - 16:00 Lukket Lukket
Administration 07:30 - 16:00 07:30 - 16:00 Lukket Lukket

 

Medarbejdere i Risskov v. Aarhus

Kasper Kristensen

Salg - Risskov

Kia salgsansvarlig

Tlf: 87 46 60 56

kasper.kristensen@autohus.dk

Mikkel Ols

Salg - Risskov

Volvo sælger

Tlf: 87 46 60 27

mikkel.ols@autohus.dk

Troels Vikkelsø Lerke

Salg - Risskov

Salgschef brugte biler

Tlf: 87 46 60 21

troels.lerke@autohus.dk

Søren Kanstrup

Salg - Risskov

Volvo salgsansvarlig

Tlf: 87 46 60 32

soren.kanstrup@autohus.dk

Jørgen Øgendahl

Salg - Risskov

Volvo sælger

Tlf: 87 46 60 29

jorgen.ogendahl@autohus.dk

Per Schmidt

Salg - Risskov

KIA sælger

Tlf: 87 46 60 28

per.schmidt@autohus.dk

Patrik Sørensen

Salg - Risskov

Salgselev

Tlf: 87 46 60 25

patrik.sorensen@autohus.dk

Frederik Sand

Salg - Risskov

Ford salgsansvarlig

Tlf: 87 46 60 23

frederik.sand@autohus.dk

Sebastian Fanggård

Salg - Risskov

Ford sælger

Tlf: 87 46 60 24

sebastian.fanggard@autohus.dk

Benjamin Stigkjær

Salg - Risskov

Ford Transit salgsansvarlig

Tlf: 87 46 60 41 / 21 14 00 47

benjamin.stigkjaer@autohus.dk

Thomas Rosenberg

Salg - Risskov

Erhvervssælger

Tlf: 87 46 60 22 / 27 26 58 64

thomas.rosenberg@autohus.dk

Jananan Perrananthasivam

Salg - Risskov

Salgselev Erhverv

Tlf: 87 46 60 42

jape@autohus.dk

Jackie Nøhr

Salg - Risskov

Salgschef varevogne

Tlf: 88 88 35 15 /21 39 08 88

jackie.noehr@autohus.dk

Gert Andreasen

Pladeværksted - Risskov

Pladeværkfører

Tlf: 87 46 60 81

Gert.Andreasen@autohus.dk

Hans Udengaard

Pladeværksted - Risskov

Værkfører / pladeværksted

Tlf: 87 46 60 82

hans.udengaard@autohus.dk

Steen Eskildsen

Pladeværksted - Risskov

Pladesmed

-

-

Benny S. Jørgensen

Pladeværksted - Risskov

Pladesmed

-

-

Thomas D. Laursen

Pladeværksted - Risskov

Pladesmed

-

-

Claus J. D. Madsen

Pladeværksted - Risskov

Servicetekniker

-

-

Anders Johnsen

Pladeværksted - Risskov

Pladesmed

-

-

Sten Kristensen

Indskrivning - Risskov

Værkstedschef

Tlf: 87 46 60 51

sten.kristensen@autohus.dk

Morten Poulsen

Indskrivning - Risskov

Værkfører Volvo

Tlf: 87 46 60 59

morten.poulsen@autohus.dk

Jesper Sørensen

Indskrivning - Risskov

Værkfører Mazda

Tlf: 87 46 60 52

jesper.sorensen@autohus.dk

Glenni Petersson

Indskrivning - Risskov

Kundemodtager

Tlf: 87 46 60 58 / 87 46 60 00

glenni.petersson@autohus.dk

Torben Madsen

Indskrivning - Risskov

Garanti ansvarlig

Tlf: 87 46 60 53

torben.madsen@autohus.dk

Peter Pedersen

Indskrivning - Risskov

Værkfører varevogne

Tlf: 87 46 60 61

peter.pedersen@autohus.dk

Carsten Hegelund

Reservedele - Risskov

Lagerchef

Tlf: 87 46 60 73

carsten.hegelund@autohus.dk

Per Ottosen

Reservedele - Risskov

Reservedelsekspedient

Tlf: 87 46 60 74

per.ottosen@autohus.dk

Ib Petersen

Reservedele - Risskov

Reservedelsekspedient

-

-

Henrik Justesen

Reservedele - Risskov

Reservedelsekspedient

Tlf: 87 46 60 72

henrik.justesen@autohus.dk

Thomas B. Hansen

Reservedele - Risskov

Reservedelsekspedient

Tlf: 87 46 60 77

Thomas.B.Hansen@autohus.dk

Henrik Jørgensen

Reservedele - Risskov

Reservedelsekspedient

Tlf: 87 46 60 76

henrik.jorgensen@autohus.dk

Harun Isik

Reservedele - Risskov

Reservedelsekspedient

Tlf: 87 46 60 78

Harun.Isik@autohus.dk

Andreas Juul

Reservedele - Risskov

Lagerelev

Tlf: 87 46 60 75

andreas.juul@autohus.dk

Hans Henrik Kristensen

Reservedele - Risskov

Lagermedarbejder

-

-

Filip Blazejewski

Reservedele - Risskov

Lagerelev

Tlf: 87 46 60 71

-

Mikkel Ibsen

Reservedele - Risskov

Servicemedarbejder

-

-

Morten Faarup

Værksted - Risskov

Volvo Personlig Servicetekniker

Tlf: 87 46 60 67

-

Ahmed Erciyas

Værksted - Risskov

Volvo Personlig Servicetekniker

Tlf: 87 46 60 66

-

Michael Jensen

Værksted - Risskov

Volvo Personlig Servicetekniker

Tlf: 87 46 60 65

-

Morten Christensen

Værksted - Risskov

Servicerådgiver

Tlf: 87 46 60 55

morten.christensen@autohus.dk

Jens Rasmussen

Værksted - Risskov

Servicetekniker Ford og Mazda

-

-

Steen B. Knudsen

Værksted - Risskov

Servicetekniker Ford

-

-

Kasper G. Laursen

Værksted - Risskov

Servicetekniker Ford og Kia

-

-

Kenneth Nielsen

Værksted - Risskov

Servicetekniker Ford og Kia

-

-

Carsten Udengaard

Værksted - Risskov

Servicetekniker

-

-

Kristoffer Thybo

Værksted - Risskov

Servicetekniker

-

-

André Babko

Værksted - Risskov

Servicetekniker

-

-

Carsten Tholstrup

Værksted - Risskov

Servicetekniker

-

-

Søren Thomsen

Værksted - Risskov

Varevognsmekaniker

Tlf: 87 46 60 64

soren.thomsen@autohus.dk

Mads E. Jensen

Værksted - Risskov

Servicetekniker

-

-

Frederik Reiths Udengaard

Værksted - Risskov

Varevognsmekaniker

-

-

Asgar Hoffman

Værksted - Risskov

Lærling

-

-

Manuel Cordoba

Værksted - Risskov

Volvo Personlig Servicetekniker

-

-

Jakob Mathiesen

Værksted - Risskov

Servicetekniker

-

-

Esben Johnsen

Værksted - Risskov

Servicetekniker

-

-

Jacob Søndergaard

Værksted - Risskov

Mekanikerlærling

-

-

Rasmus Andersen

Værksted - Risskov

Servicetekniker Ford og Kia

-

-

Kjeld Haun

Værksted - Risskov

Servicemedarbejder

-

-

Ole Vestergaard

Værksted - Risskov

Malermester

Tlf: 87 46 60 92

-

Kim Johansen

Værksted - Risskov

Maler

-

-

Trine Børgesen

Værksted - Risskov

Malerlærling

-

-

Matthias Stenfeldt

Værksted - Risskov

Maler

-

-

Kasper Arland

Værksted - Risskov

Servicetekniker

-

-

Gordon Ranald Pike

Værksted - Risskov

Servicetekniker lærling

-

-

Patrick Andersen

Værksted - Risskov

Volvo Personlig Servicetekniker

-

-

Mark Andersen

Klargøring - Risskov

Klargøringsmand

-

-

Khaldon Mohammed

Klargøring - Risskov

Klargøringsmand

-

-

Morten Holst Nielsen

Administration - Risskov

Filialchef

Tlf: 87 46 60 06

morten.holst.nielsen@autohus.dk

Jan Kronborg Madsen

Administration - Risskov

Salgsdirektør - koncern

Tlf: 88 88 35 57

jan.kronborg@autohus.dk

Lene Sørensen

Administration - Risskov

Regnskabsassistent debitor

Tlf: 87 46 60 08

lene.sorensen@autohus.dk

Mirsa H. El. Youssef

Administration - Risskov

Kontorassistent

Tlf: 87 46 60 11

myaisar.el-youssef@autohus.dk